home
UNIA EUROPEJSKA home o firmie produkty pliki do pobrania oferta pracy partner center kontakt
 
Etykiety
Jeste¶my producentem etykiet samoprzylepnych i przywieszek w roli z wszelkiego rodzaju materiałów. Oferowane przez nas etykiety dostępne s± zgodnie z życzeniem klienta w różnych wymiarach i kształtach.

Produkujemy etykiety z bogat± szat± graficzn±, wykonywane z wysokiej jako¶ci surowców, takich jak:

  1. papiery,
  2. folie,
  3. folie metalizowane,
  4. tabliczki znamionowe,
  5. plomby,
  6. przywieszki, kartoniki, bilety itp.

Etykiety do wszelkich urz±dzeń drukuj±cych i drukuj±co – etykietuj±cych do wszystkich typów drukarek termiczych i termotransferowych (m.in. Datamax, Zebra, Intermec, Tec, Eltron i inne), a także do wag typu Medesa, Bizerba, Toledo, Metler, Berkel i inne.

Wszystkie etykiety dostepne s± w różnych kombinacjach surowców z różnymi rodzajami klejów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
Oferujemy etykiety do zadruku technik± termiczn± lub termotransferow±, etykiety z wstępnym nadrukiem, a także w pełnej gamie kolorów z wysokiej jako¶ci nadrukiem flexo z lakierowaniem UV.

Produkowane przez nas etykiety mogą posiadać wg. życzenia klienta, perforację wzdłużną i poprzeczną, a także formę składanki komputerowej.

Oferujemy także etykiety do specjalnych zastosowań, takich jak tabliczki znamionowe, etykiety wytrzymałe na trudne warunki atmosferyczne i środowiskowe, tj. wilgoć, bardzo niskie temperatury,  etykiety przeznaczone do aplikacji na powierzchnie zabrudzone i/lub zatłuszczone, a także takie, które  po usunięciu nie pozostawiają żadnego śladu na powierzchni.

Copyright © Proper - All rights reserved