home
UNIA EUROPEJSKA home o firmie produkty pliki do pobrania oferta pracy partner center kontakt
 
O firmie
Na gospodarczej mapie Polski firma PROPER istnieje od 1992 roku.
Dostarczamy naszym klientom nowoczesne, profesjonalne rozwiązania w zkresie oznaczania i identyfikacji towarów.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, pozwalającym na druk etykiet samoprzylepnych z roli w technice fleksograficznej oraz sitodrukowej.

 

Nasza oferta obejmuje m.in.:

 

- druk 8-kolorowy (także dwustronny);

- dodatkowo uszlachetnienia w postaci cold-stampingu (złocenia), hot stampingu i laminowania;

- druk od strony kleju w etykietach samoprzylepnych;

- wzbogaconą o nadruk sitodrukiem produkcję etykiet w roli;

- etykiety warstwowe tzw. „peel – off” z dodatkowym drukiem od strony kleju;

- wykonywanie etykiet i kartoników z alfabetem Braille'a;

- druk materiałów o różnych grubościach.

 

 Atutem naszej firmy jest wysoka jakość wykonywanych produktów oraz konkurencyjna cena.

 

Z kolei oferowane przez nas drukarki termiczne i termotransferowe amerykańskiej firmy DATAMAX- O`NEIL (http://www.datamax-oneil.com), której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w Polsce od 1995 roku sprawdzają się w wielu zakładach produkcyjnych, pracując często w bardzo ciężkich warunkach. Z niezwykle bogatej gamy drukarek może skorzystać dosłownie każdy podmiot gospodarczy wybierając rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

Szeroka gama urządzeń drukujących przeznaczona jest dla odbiorców wszelkich branż produkcyjnych. Naszym klientom oferujemy instalacje, szkolenia, oprogramowanie i serwis.


Oferujemy także dodatkowy osprzęt do drukarek poprawiający ich wydajność i przyspieszający drukowanie etykiet, jak np. zewnętrzne przewijacze etykiet, obcinacze, rozkrawacze i inne.

 

Oferowane przez nas oprogramowanie do projektowania i edycji etykiet to sprawdzone i uznane na rynku produkty, takie jak: Bar Tender (http://www.seagullscientific.com) CodeSoft, Label View (http://www.teklynx.com) . Dostępne są one w różnych konfiguracjach, z różnymi funkcjami, dostosowanymi do potrzeb klienta.

 

Ponadto, dostarczamy wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do różnych typów drukarek termotranferowych, tj.: DATAMAX, ZEBRA, SATO, TEC, CITIZEN, INTERMEC  i inne. Oferujemy taśy termotransferowe zarówno w podstawowym kolorze czarnym jak i w innych barwach. Dostępne są one w różnych szerokościach i nawojach, odpowiednio do danego modelu drukarki.

 

Oferujemy także aplikatory do ręcznego aplikowania etykiet wcześniej zadrukowanych i nawiniętych na rolę, a zdecydowanie przyspieszające i ułatwiające pracę przy naklejaniu etykiet na opakownia.

 

Z kolei sprzedawane przez nas metkownice niemieckiej firmy CONTACT (http://www.contact-online.de) uznane zostały za najbardziej wytrzymałe urządzenia do ręcznego etykietowania i używane są przez największe supermarkety w Polsce i innych krajach. Ogromna ilość kombinacji literowo - znakowych sprawiła, że także zakłady przemysłowe, apteki i sklepy skorzystały z bogatej gamy oferowanych przez nas metkownic.

 

Skanery kodów kreskowych, w tym terminale baz danych cechuje wyjątkowa odporność na upadki, a także wysublimowana jaośćodczytu, co sprawia, że urządzenia te znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie klient wymaga szybkiego i niezawodnego sprzętu.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych produktów.

 

 

Copyright © Proper - All rights reserved