home
UNIA EUROPEJSKA home o firmie produkty pliki do pobrania oferta pracy partner center kontakt
 
OPCJE DRUKAREK KLASY E

Druk termotransferowy
 
Druk termotransferowy wymaga użycia taśmy termotransferowej. Barwnik woskowy/ żywiczny przenoszony jest przez drukarkę z taśmy na materiał do zadrukowania w celu stworzenia obrazu. Drukowanie termotransferowe zapewnia niezwykłą czytelność i skanowalność.

Obcinacz zewnętrzny

Zewnętrzny obcinacz zapewnia łatwe automatyczne obcinanie zawieszek i etykiet po ich wydrukowaniu. Przystawka ta podłączana jest do panelu frontowego drukarki.

Czujnik obecności etykiety
 
Czujnik obecności etykiety pozwala skonfigurować drukarkę na drukowanie „co do jednej etykiety”. Z zainstalowanym czujnikiem, drukarka nie pozwoli na wydrukowanie następnej etykiety dopóki poprzednia nie zostanie z niej usunięta.

Rozszerzenie pamięci FLASH

Cartridge rozszerzające pamięć FLASH używane są do stałego przechowywania czcionek, formatów oraz grafik użytkownika. Cartridge rozszerzające pamięć FLASH nie mogą być używane w połączeniu z opcją ILPC.

Zewnętrzne stanowisko materiału do zadrukowania *

Opcja zewnętrznego dostarczania materiału do zadrukowania pozwala na użycie dużych rolek materiału, do 203 mm średnicy (8 cali) na gilzach o średnicy 25 do 76 mm (1 do 3 cali).

ILPC

International Print Capability – opcja ta pozwala na drukowanie międzynarodowych czcionek, jak:

CG-Times (zachodnioeuropejska)
Kanji Gothic B (japońska)
Uproszczona chińska Chinese GB
polska

Zasilanie dla zastosowań „heavy-duty”

To opcjonalne zasilanie jest dostępne dla aplikacji o dużych wymaganiach. Zasilanie zwiększa również prędkość druku E-4203 do 101,6 mm/ sek (4 cale/ sek.).

Micro Print Server

Urządzenie, za pomocą którego istnieje mozliwość podłączenia drukarki do gniazda sieciowego. Wówczas zachowuje się ona jak zwykła drukarka sieciowa, a sama nie musi być podłączona bezpośrednio do komputera.

* niedostępne dla drukarki E-4304

Copyright © Proper - All rights reserved