home
UNIA EUROPEJSKA home o firmie produkty pliki do pobrania oferta pracy partner center kontakt
 
Opis produktu
Drukarki klasy E to lekkie, wygodne i proste w obsłudze urządzenia o niewielkich rozmiarach, przystosowane do korzystania ze standardowych sterowników Windows. Drukarki tej klasy drukują szeroki zakres etykiet począwszy od małych etykiet wysyłkowych drukowanych w biurach przez etykiety ogólne, do etykiet i zawieszek identyfikacyjnych.

Rodzinę drukarek klasy E tworzą następujące modele:

DATAMAX E-4203


Typ drukarki: termiczna / termotransferowa
Prędkość wydruku: 76 mm/sek.
Rozdzielczość: 203 dpi (8 punktów/mm)
Szerokość materiału: 25-109 mm
Szerokość zadruku: do 104 mm

Dane techniczne

DATAMAX E-4204

Typ drukarki: termiczna / termotransferowa
Prędkość wydruku:101,6mm/sek
Rozdzielczość: 203 dpi (8 punktów/mm)
Szerokość materiału: 25-109 mm
Szerokość zadruku: do 104 mm

Dane techniczne

DATAMAX E-4304

Typ drukarki: termiczna / termotransferowa
Prędkość wydruku:101,6mm/sek
Rozdzielczość: 300 dpi (12 punktów/mm)
Szerokość materiału: 25-118 mm
Szerokość zadruku: do105 mm

Dane techniczne

ZASTOSOWANIA:


  • biura
  • laboratoria medyczne
  • szpitale
  • sklepy
  • centra wysyłkowe i pocztowe
  • magazyny

Możliwości drukowania dwuwymiarowych kodów, takich jak PDF 417 oraz MaxiCode, pozwalają drukarkom E tworzyć kompleksowe etykiety transportowe. Drukarki tej klasy mogą również być podłączone do oprogramowania POS (point-of-sale). W takim połączeniu drukarki mogą drukować paragony, kupony oraz inne etykiety na papierze ciągłym lub z perforacją. Istnieją technologiczne możliwości podłączania drukarek do sieci komputerowych. Drukarki tej klasy dostępne są w wersji termicznej oraz termotransferowej wraz z pełną listą opcji.

Drukarki te charakteryzują się małymi rozmiarami, ale wyposażone są w szereg zaawansowanych technicznie rozwiązań, łącznie z wielozadaniowym 32-bitowym procesorem z 2 MB pamięci, interfejsami: szeregowym, równoległym oraz USB i panelem kontrolnym z 3 przyciskami.

Dzięki wszystkim tym cechom zamkniętym w niewielkiej drukarce, klasa E jest doskonałym wyborem dla niskich i średnich nakładów etykiet w takich zastosowaniach jak biurowe, wysyłkowe i transportowe. W zależności od modelu, użytkownik może wybrać prędkość druku 101,6 mm/ sek., rozdzielczość 300 dpi oraz możliwość założenia materiału do zadrukowania o średnicy 12,7 cm – wszystko to zapewnia niezwykłą wszechstronność tych drukarek.

Copyright © Proper - All rights reserved