home
UNIA EUROPEJSKA home o firmie produkty pliki do pobrania oferta pracy partner center kontakt
 
Drukarki
                              NOWOŚĆ drukarki E-class MarkIII           
Datamax Ex 2 termiczna drukarka przeznaczona do drukowania małych i średnich ilości etykiet w biurach, sklepach, aptekach, ośrodkach zdrowia, hurtowniach i małych zakładach produkcyjnych.

Drukarki klasy E Mark II to lekkie, wygodne i proste w obsłudze urządzenia o niewielkich rozmiarach, przystosowane do korzystania ze standardowych sterowników Windows. Drukarki tej klasy drukują szeroki zakres etykiet począwszy od małych etykiet wysyłkowych drukowanych w biurach przez etykiety ogólne, do etykiet i zawieszek identyfikacyjnych.

Drukarki klasy M Mark II to trwałe i solidne drukarki do zastosowań wszędzie tam, gdzie ważna jest solidność i efektywność. Klasa M bazuje na sprawdzonych elementach zapożyczonych z klasy większych, wiodących drukarek przemysłowych klasy I. Drukarki klasy M Mark II zbudowane są na aluminiowej ramie, co zwiększa ich trwałość i jakość działania. Budowa drukarek pozwala na łatwe instalowanie opcjonalnego wyposażenia oraz szybką zmianę materiałów eksploatacyjnych.
Linia drukarek klasy I (industrial – klasa przemysłowa) to najbardziej wszechstronne i efektywne, przemysłowe urządzenia do drukowania etykiet jakie są dostępne obecnie na rynku.
Klasa drukarek H jest rewolucją dla drukowania etykiet termicznych i RFID. Zapewniając perfekcję działania, doskonałą trwałość oraz dokładność  i wysoką jakość druku, klasa drukarek H jest najbardziej elastycznym rozwiązaniem oferowanym obecnie na rynku. Zaprojektowana dla zadań wysokonakładowych, aplikacji o wysokim stopniu ważności oraz wysokim stopniu specjalizacji, klasa H charakteryzuje się opatentowaną modularną metalową konstrukcją, która łączy niesamowitą odporność z łatwością dopasowania drukarki do wymagań użytkownika, gdy jego potrzeby rosną.
Dzięki zaawansowanym technicznie drukarkom klasy S, DATAMAX wypełnia specyficzną niszę rynkową, mianowicie rynek biletów i kart wstępu. Klasa S to doskonałe drukarki dla nowych instalacji w punktach wydawania biletów i kart wstępów, jak również dla dodania do wyposażenia czy zastąpienia starego sprzętu, trudnego w utrzymaniu. Datamax współpracuje z licznym gronem dostawców systemów biletowych, aby zapewnić kompatybilność drukarek klasy S z wiodącym oprogramowaniem tej branży.
Copyright © Proper - All rights reserved