Etykiety i oznaczenia

Znaleziono 4 produktów
Na żywność
Etykiety i oznaczenia
Na żywność

Etykiety na różnego rodzaju produkty spożywcze wymagają odporności na zmiany temperatur oraz zachlapania czy zabrudzenia. Często stosuje się także uszlachetnienia w postaci złocenia lub laminowania. Z chęcią pomożemy w doborze odpowiednich materiałów i w projekcie etykiety.

Napoje i alkohole
Etykiety i oznaczenia
Napoje i alkohole

Napoje i alkohole wymagają aplikacji etykiet odpowiednio zaprojektowanych pod kątem wytrzymałości temperaturowych, ścieralności, czy czasu przechowywania. Etykiety na napoje i alkohole często są zdobione różnego rodzaju złoceniami, laminatami lub przetłoczeniami. Z chęcią pomożemy w doborze odpowiednich materiałów i w projekcie etykiety.

Logistyczne
Etykiety i oznaczenia
Logistyczne

Etykiety logistyczne odgrywają kluczową rolę w efektywnym zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz przemieszczaniem towarów i produktów przez różne etapy procesu logistycznego. Sa niezwykle ważne w procesach wysyłkowych i stanowią podstawowe źródło informacji o produkcie. Etykiety logistyczne mogą być wstępnie zadrukowane lub puste, przygotowane do dalszego zadruku. 

Do przemysłu
Etykiety i oznaczenia
Do przemysłu

Etykiety przemysłowe stanowią nieodłączny element w wielu sektorach przemysłu, od produkcji i magazynowania po dystrybucję i obsługę posprzedażową. Te specjalnie zaprojektowane etykiety, wykonane z wytrzymałych materiałów, spełniają szereg kluczowych funkcji, które wpływają na efektywność i bezpieczeństwo operacji przemysłowych.

Bądźmy w kontakcie
Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.