Działamy
od 1992 roku.

TWORZYMY NOWOCZESNE
ROZWIĄZANIA
od 1992 roku

Firma Proper powstała w 1992 roku i już od początku działalności za najistotniejsze elementy postrzegała jakość oferowanych produktów, satysfakcję klienta oraz profesjonalizm.

Dzięki ciągłej chęci samodoskonalenia i pasji do poligrafii dostarczamy naszym klientom nowoczesne i profesjonalne rozwiązania w zakresie oznaczania oraz identyfikacji towarów.

Jesteśmy firmą poligraficzną specjalizującą się w produkcji etykiet samoprzylepnych, przywieszek, biletów czy kartoników. Od ponad 30 lat budujemy swój wizerunek na rynku krajowym oraz zagranicznym.

PROPER TEAM
Zespół profesjonalistów
MANAGING DIRECTOR
Marlena Müller
PRODUCTION DIRECTOR
Lech Müller
SALES&PRODUCTION COORDINATOR
Hubert Müller
PROPER
Nowoczesne rozwiązania dla twojego biznesu
Misja Proper

Naszą misją jest dostarczanie klientom innowacyjnych i wysokiej jakości rozwiązań w zakresie produkcji oznakowań oraz produktów do obsługi logistycznej, oferując najwyższej jakości usługi drukarskie zapewniające konkurencyjną przewagę na rynku.

Chcemy dostarczać produkty i usługi, które spełniają najwyższe standardy jakości i zadowalają potrzeby naszych klientów.

Wizja Proper

Naszą wizją jest stać się rozpoznawalnym przedsiębiorstwem na rynku krajowym w zakresie produkcji oznakowań i dostarczania produktów do obsługi logistycznej oferując najwyższej jakości usługi drukarskie i proponując innowacyjne rozwiązania w dziedzinie znakowania, które pomogą naszym klientom zwiększyć swoją sprzedaż i zyski.

Bądźmy w kontakcie
Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.