Etykiety i oznaczenia

Na żywność

Etykiety i oznaczenia
Na żywność

Etykiety na różnego rodzaju produkty spożywcze wymagają odporności na zmiany temperatur oraz zachlapania czy zabrudzenia. Często stosuje się także uszlachetnienia w postaci złocenia lub laminowania. Z chęcią pomożemy w doborze odpowiednich materiałów i w projekcie etykiety.Szczegóły produktu

Etykiety na żywność to przede wszystkim etykiety aplikowane na opakowanie produktowe, a także etykiety aplikowane bezpośrednio na produkt do spożycia. To właśnie etykieta ma na celu przyciągnąć klienta do zakupienia konkretnego produktu. Z nami stworzysz etykietę na swój produkt według własnego projektu lub przy pomocy naszego doradztwa.

Etykiety na żywność często są zdobione złoceniami lub innymi folami przykuwającymi uwagę. Na etapie projektu ustalane są dokładne wymagania co do wyglądu i funkcjonalności każdej etykiety, a także rodzaj kleju, papieru, czy określenia temperatury w jakiej będzie przechowywany produkt. 

Zastosowanie

Etykiety na żywność swoje zastosowanie znajdują w wielu sektorach, a wśród nich są:

  • etykieta samoprzylepna na żywność
  • etykieta termiczna na opakowania do żywności
  • etykiety złocone na opakowania
  • etykieta aplikowana bezpośrednio na produkt
  • etykieta wielowarstwowa typu "peel-off"
  • etykieta z informacją o wartościach odżywczych

Zastosowań etykiet na żywności jest wiele, a powyższe to tylko kilka z nich. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojego projektu etykiety skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

Bądźmy w kontakcie
Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.