home
UNIA EUROPEJSKA home o firmie produkty pliki do pobrania oferta pracy partner center kontakt
 
Opis produktu
Datamax Ex 2 termiczna drukarka przeznaczona do drukowania małych i średnich ilości etykiet w biurach, sklepach, aptekach, ośrodkach zdrowia, hurtowniach i małych zakładach produkcyjnych.

DATAMAX Ex2


Typ drukarki: termiczna
Prędkość wydruku: 76 mm/sek.
Rozdzielczość: 203 dpi (8 punktów/mm)
Szerokość materiału: 25-104 mm
Szerokość zadruku: do 104 mm

Dane techniczne

Nowatorskie rozwiązania - automatyczne ładowanie centralnie przeprowadzonych etykiet oraz niesymetrycznie umieszczony czujnik etykiet, ułatwiają obsługę i pracę z drukarką. 32 bitowy procesor z 2 MB pamięci RAM w standardzie zapewnia bardzo szybkie przetwarzanie danych.

Podstawową konfigurację i ustawienie drukarki zapewnia tylko jeden przycisk i jedna dioda kontrolna, bardziej zaawansowane funkcje ustawiane są przy pomocy dostarczonego wraz z drukarką oprogramowania Datamax Configuration Utility lub przez sterownik Windows.

Drukarka dostarczona jest z programem BarTender UltraLite for Datamax do tworzenia i edycji etykiet z kodem kreskowym, tekstem i grafiką, dołączone sterowniki Windows pozwalają na pracę drukarki z dowolną aplikacją np. Worde`m, Excelem, Corel Drew. Dla bardziej wymagających klientów wykorzystujących importy z zewnętrznych baz danych oferujemy bardziej rozbudowane wersje programów BarTender, LabelView i CodeSoft.

Bardzo bogate standardowe wyposażenie w 3 porty komunijkacyjne: RS232, Centronics i USB oraz duża pamięć aż 2 MB dają tej małej drukarce bardzo bogate możliwości. Może być również wyposażona w 4 MB pamięci flash oraz mechanim odklejania etykiet i pracować wtedy jako stacjonarny aplikator z jednoczesną możliwością drukowania etykiet np. na lini produkcyjnej.

W Polsce dystrybutorem produktów DATAMAX jest firma PROPER.

Copyright © Proper - All rights reserved